Sari la conținut

Doresc amanta discreta!


tarkan277

Recommended Posts

daca cunoaste cineva o femeie frumoasa,atragatoare si desteapta, care sa se stie comporta cu un domn realizat in viata. Am nevoie de o femeie care sa ma satisfaca si cu care sa ma intalnesc periodic la hotel pentru activitati amoroase de doua sau trei ori pe saptamana. Ofer seriozitate,discretie si igiena maxima plus renumeratie pe masura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua Tarkan277, ai putea sa spui mai in detaliu ce asteptari ai de la aceasta fata, amanta pe care o cauti? ma refer aici la dorintele sexuale pe care le astepti.Eu as accepta o colaborare mai ales daca spui ca vrei discretie maxima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, nu ma asteptam sa imi raspunda cineva atat de promt dar ma bucur. De multa vreme eu cu sotia mea nu prea mai facem sex iar asta ma afecteaza mult pe mine si cred ca si pe ea dar asta este viata. Nu sunt un obsedat sexual dar am si eu fantezii sexuale ca orice barbat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ah, da am inteles ideea. Imi place sa se intample totul incet fara graba sau incordare.Imi place preludiul prelungit si da imi place sa mi se faca sex oral neprotejat si daca este posibil uneori sa ejaculez in gura.Imi place sa si ofer oral si ma pricep la asta bine. Ma excita uneori daca te masturbezi in fata mea stand cu fundu la mine.Imi place si pozitia 69 dar in general faci ce simti pe moment. Am facut de cateva ori si sex cu jucarii si mi-a placut. Ar mai fi cateva fantezii dar as prefera sa le discut fata in fata sau la telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in cazul acesta sa stii ca eu am experienta si stiu cum sa satisfac un barbat de profilul tau. Accept uneori si sexul anal daca esti atras si de partea aceasta si imi place sa mi se faca annilingus. Imi plac si mie jocurile erotice si chiar am un mic arsenal de jucarioare interesante inclusiv pentru tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Creează nouă...