Sari la conținut

Vino In lumea "noastra"


Getta

Recommended Posts

buna ziua tuturor, eu sunt Geta, am varsta de 35 de ani si sunt din brasov insa 2 saptamani din luna sunt in deplasare, targu mures,cluj napoca,alba iulia chiar si bistrita. Am o clientela formata datorita profesionalismului pe care il ating. Daca ai fetish-uri legate de ass licking , urinare, footlicking, dominare,sex anal sau in grup...etc , inseamna ca putem sa facem o echipa buna!:) . Orice fetish neimplinit il vei putea experimenta cu mine si daca este cazul cu o prietena a mea , deci practic la cerere putem fi 2 femei care sa te faca sa inebunesti de placere. Toate informatiile dorim sa fie confidentiale, maxima seriozitate si discretie. In privat ofer videochat si restul detaliilor! 

asadar nu ezita sa ma contactezi daca ai fetis-huri neindeplinite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt din Iasi dar jobul ma trimite saptamanal aproape in bucuresti,cluj,brasov,vatra dornei si multe alte orasele !

Mi ar placea sa ne intalnim la un hotel , eu deobicei ma cazez la hoteluri de 3 stele (adica firma ma cazeaza :))   ) 

Mi-ar placea sa fi tu si prietena ta si sa fiu sclavul vostru sa imi da-ti comenzi si sa injurati sa fie o dominare 100% 

Daca ar fi sa vin eu in orasul unde vrei tu , ce pret ai avea pentru ce am zis eu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok...daca ne place cum arati, pretul va fi mai mic deci pretul variaza intre 250/2h  si 350/2h  am specificat deja , conteaza aspecte multe pana se stabileste sma de bani !

loveass? ce te-ar interesa ? dupa nikname as spune ca ......:P 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)) , da sunt obsedat de funduri sexy ! si m-ar interesa asslicking sau asstomouth , ar fi deajuns 2 ore. 

In cazul acesta e identic valabil? adica depinde de cum arat ? trimit si eu o poza privat si imi spui un pret 

In cazul meu ar trebui sa astept pana ajungi tu in Ploiesti sau Bucuresti !:) tinem cont si de asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Creează nouă...