Sari la conținut

Alessia

Recommended Posts

Va salut . Ieri am avut deosebita placere sa o cunosc si eu peAlessia . Programare stabilita din timp la tel . Mi-a placut vocea ei la tel : clara , concisa , explicita . Apropo , nu este deloc agramata . Stabilit ce si cum si ajuns punctual . Am fost rugat sa mai astept 10 min . Era ok , se incadra in sfertul academic . Locatia - se afla pe Bd Coposu , intr-un bloc vechiut cum specifica un coleg . Primesc ok-ul sa urc si ajung in apartamentul Alessiei . Cand am vazut fata , reactia a fost : WAU !!! Superba efectiv ! Cred ca este cea mai frumoasa fata vazuta de mine in ultimii ani . Este strict Parerea mea personala . Any way , fata mi/a placut mult , atat ca aspect , cat si ca dialog ( am vorbit una -alta pret de 10 min pt a ne cunoaste ) , cat si ca prestatie . Este intr-adevar miniona , cred ca 1.55 , insa foarte frumos propotionata : sani frumosi , naturali ( nr 2.5 cred ) , picioare frumoase , cur bombat , iar zambetul superb ! Nu voi detalia foarte mult actiunea . Pot spune ca in intervalul de 1 Ora si zece min d-t-d , am avut parte de 2 fin , fara sa fiu grabit in vreun fel ( lucru care mi-a placut mult ) . Note : Locatia - ap , chiar daca nu este lux , este ok , curat , baie dotata cu geluri de dus din belsug - nota 9 ; Fata - 10 , efectiv superba ( sa nu uit , poze reale ) ; Corp - 9 ; Sani - 9 , micuti , naturali , erectili ; FK - intre 8 si 9 , eu am avut parte de FK , bunicel la nr 1 , foarte bun la nr 2 ; Oral - 8.5 , bun , usoare tendinte de DT , mai are de lucru aici la tehnica ( fara adiacente ) , dar e la inceput si are timp sa imvete ; Normal - 10 , se uda natural la cunni si am intrat adanc in ea in poz misionar la cele 2 numere , se implica , geme, contre ; Igiena - 10 , extrem de curata , miroase frumos , o placere . Am achitat 300 RON cu placere pt o intalnire extrem de reusita . Voi reveni curand . De fapt , deja m-am reprogramat peste cateva zile , atat de mult mi-a placut fata . Multumesc frumos Alessia pt clipele petrecute impreuna si abia astept sa ne revedem ! O zi buna va doresc ! 
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Creează nouă...