Sari la conținut

Cum pot avea femeile orgasm?


DomnuRoz

Recommended Posts

Ideea acestui material mi-a venit după ce am văzut că s-au răspândit, din aceeaşi sursă, mai multe articole care trebuiau să ne spună ce au descoperit cercetătorii pentru ca femeile să aibă orgasm în 15 minute, şi anume un lubrifiant pe bază de marijuana. Discuţia despre cercetători nu este importantă, nici faptul că un asemenea lubrifiant va conduce la dependenţă, mai ales că este disponibil momentan numai în SUA şi se eliberează numai pe reţeta.

Important este timpul de 15 minute care este destul de mare, mai ales pentru o aşa zisa descoperire în condiţiile în care o femeie nu are nevoie de atât de mult timp să aibă orgasm şi nici de asemenea descoperiri, mai mult sau mai puţin senzaţionale. Din experienţă, pot spune că pot provoca soţiei mele primul orgasm după 5-7 minute de la penetrare. Acest lucru se poate deoarece cunosc foarte bine corpul soţiei mele şi reacţiile ei la mângâieri, sărutări, anumite poziţii favorabile, etc.

Iată ce trebuie făcut pentru ca femeile să aibă orgasm: ... citeste continuarea ...

https://www.domnuroz.ro/2014/08/15/cum-pot-avea-femeile-orgasm

8457691617_fe706f960c_k.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Creează nouă...