Sari la conținut

Ruxy Ruxy senzuala


Ruxi Unirii

Recommended Posts

Hi, I em Ruxy! Pliz to wellcome you . I em a girll 

With fine, senzitiv nipels, very nice sexy body sheips, 165 hi, 65 kg. bust number 4.

The costumers, ho viszit me thei shei, i em nice, cainde, smayli, end open - minded.

Gentleman I well Bee shore to make you feell comfort, and pasion, I like to make People hapy!

Ani wey... I em not perfect BUTH fore shore we well have The Best PSE and ROMNTIC Time.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sex oral neprotejat NUMAI dacă curățenia ta este impecabilă. Spit blow job, tratament ”cosmetic” ouțelor, eye contact blow job, edging, cunilingus. Finalizare corporală (c.o.b), în gură (c.i.m) sau facială (c.o.f).

 

Sex normal NUMAI protejat. Accept o multitudine de poziții, ba chiar poți inventa ceva nou. Ași fi curioasă să încerc.

 

Sex anal NUMAI protejat. Încearcă specialitatea casei sau întreabă-i pe alții cum a fost.

 

 Mici fetișuri, printre care și footjob, în limita celor discutate și acceptate în prealabil. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bună tuturor! Eu sunt Ruxi, o fată cu forme apetisante, 165 m înălțime / 65 kg, sânii nr 4, cu sfârcuri sensibile la alintările tale. Cei care m-au vizitat până acum spun că sunt jovială, comunicativă și plină de energie. Ca întotdeauna adevărul este la mijloc, însă de cele mai multe ori bărbații caută adevărul de la mijlocul femeii în jos. Deci, îmi place să mă implic în ceea ce fac și mă străduiesc să mă mulez pe cerințele voastre prin servicii de calitate. Cu toate acestea nu sunt perfectă. Dacă sexul cu mine nu este la cote maxime încă de la prima întâlnire, înseamnă că mai avem de lucrat. Așa că te aștept și data viitoare – numai dacă ai un comportament civilizat și poți respecta femeia din mine. Sunt nevoită să fac o selecție a celor care mă vizitează și să exclud de pe lista clienților persoanele care sunt în stare de ebrietate ori ”high”

 

Contact și programări: 0735 263 701 (SMS sau WhatsApp). Dacă nu răspund repede înseamnă că fie nu pot, fie am grijă ca un client să se simtă bine în compania mea. Nici ție nu ți-ar plăcea să răspund la telefon în timp ce facem sex. Ca să nu ne încurcăm reciproc, ar fi elegant din partea voastră să confirmați programarea înainte cu o oră! 

Editat de Ruxi Unirii
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Creează nouă...