Sari la conținut

O pensiune draguta la iesire din SIBIU?


Gameiro

Recommended Posts

Vizitator Jenu

salut, stiu o pensiune cam la 15 km de sibiu.Se numeste Pensiunea Mirani si am fost de vreo 3 sau 4 ori acolo. Personalul foarte amabil si calitate pret mie mi sa parut ca merita.Au bai mari dotate cu cabine de dusuri. O poti duce si la dus si in baie pe fata.Un angajat chiar mi-a zis ca o pot duce afara , este ceva padure chiar la poalele muntiilor si am mers cu ea afara si am futut-o in natura !


Daca vrei ceva mai sofisticat pensiunea la rezidenta , are bai cu cada, mobilier foarte frumos, angajatii amabili si dornici sa satisfaca clientul. Foarte retrasa si cocheta aceasta pensiune. Ca si pret este mai scump aici dar eu zic ca aici i de dus o fata daca vrei sa o faci sa se simta bine .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Slut Jenu, nu as vrea sa dau foarte multi bani si pentru pensiune, daca era sa vreau sa dau bani , mergeam la un hotel, am vazut ceva hotel de 4 stele cu piscina si spa aproape la aceeasi bani ca si ultimul asta pe care l-ai pus tu aici. Prima varianta cred ca este pentru mine si o sa raman la aceasta varianta iar pentru asta iti multumesc ! mult noroc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Creează nouă...