Sari la conținut

O milfa perversa dornica de sperma


Pardon

Recommended Posts

Intr-una din zilele in care am avut chef de ceva nou in viata mea sexuala, desi nu este genul meu de fetish, am avut chef sa fac sex cu femei casatorite, milfe disperate dupa pula despre care am auzit ca sunt atat de fomiste sa suga si sa se futa de te lasa lat dupa o partida nebuna de futai si iti mai inghite si sperma.

Am stat si m-am gandit cateva zile, daca sa trec la etapa urmatoare si sa intru pe un chat  femei cautand o milfa si sa imi bifez si experienta asta, daca m-ar excita situatia si daca as reusi sa ii fac fata, sau daca sa raman doar cu gandul si sa o las balta Dar ce pula mea am de pierdut? Si daca nu mi se va scula pula ce mare scofala sa ma imbrac si sa plec? Ce m-ar face sa renunt si la o astfel de experienta, si de ce nu sa bifez in mintea mea si faptul ca am avut parte in viata de femei casatorite, care sa se bucure de pula mea si care sa ma excite cu disperarea lor dupa pula. Asa ca fara sa mai stau pe ganduri intr-o duminica ploioasa de octombrie, am accesat un chat ptr femei am vazut zeci de poze si am citit N anunturi, dupa care m-am oprit la EA.

O femeie care arata bine, 45 de ani, bruneta focoasa cu sani frumosi si un cur mai bun decat pizdele de 25 de ani care trag de o saworma la Dristor, o pizda care m-a excitat de cand am vazut-o in poze prima data si care mi-a facut pula sa prinda viata si sa inceapa sa mi se beleasca usor in chiloti.

Nu a mai fost mult pana sa ii scriu, sa primesc in scurt timp si raspunsul ei si apoi sa stabilim o intalnire, acasa la ea, acolo unde am avut parte de experienta vietii mele.M-a invitat la ea, m-a rugat frumos sa ma imbrac in pantaloni de traning, cu un tricou, lejer, sa ma duc la ea si fara sa ii spun nimic sa o las sa se ocupe de mine. Emotii, ganduri, pula care pe drum dadea semne ca abia asteapta sa futa si sa dea la muie si care din cand in cand mi se scula usor in pantalonii putin stramti, sub care nu purtam chiloti si care imi facea pula sa se vada destul de bine si sa fiu privit insistent in metrou, atat de femei cat si de cativa barbati. Am ajuns la ea, mi-a deschis usa, nu imi venea sa cred cand am vazut-o in realitate cat de sexy si buna este de pula, a inchis usa dupa mine, m-a sarutat direct si mi-a pus mana direct la pula, facandu-ma sa raman stana de piatra. S-a aplecat direct si a inceput cu buzele sa imi maseze pula, dar prin pantaloni, efectiv lingea si sugea usor pantalonul, acolo unde pula deja era sculata si pregatita sa o satisfaca pe bunaciunea asta de milfa, care intr-adevar imi promitea prin gesturile ei o partida nebuna de sex. Tot acolo pe hol, la usa, mi-a scos-o afara si a inceput sa faca o muie de zile mari, sa o bage direct pe gat si sa imi atinga usor cu barbia coaiele, si nu ca as avea o pula prea mica, 21 cm de carne macra, sculata, de care tarfa excitata se bucura si ii inghitea pe toti, fara sa se inece sau sa dea semne ca nu o poate lua pe toata in gura ei calda si umeda. Mi-a facut muie disperata minute in sur, apoi m-a tras de mana, m-a dus pe o canapea in sufragerie, unde s-a dezbracat si a ramas in pizda goala, cu sanii fermi siliconati le vedere, lasandu-ma fara cuvinte. N-am mai asteptat nimic, mi-am luat rolul de barbat, am inceput sa o fut in draci in pozitii diferite, placandu-mi cel mai mult capra pentru ca vedea pula-mi belita cum intra in pizda ei perfecta cu labii mici si carnoase, si ii vedea si gaoaza care parca fremata de dorinta si placere.

Gemetele ei, atitudinea, perversitatea, m-au facut sa simt ca imi parea rau ca am asteptat atatia ani, fara sa incerc sa fut femei casatorite, nimfomane perverse care intr-adevar stiu meserie.

Finalul a fost unul la care ma asteptam, asa ca atunci cand a simtit ca deja se apropie clipa sa spermez, a iesit repede din pula, si-a mulat buzele direct pe capul pulii, iar cu limba se juca usor la gaurica pulii care ii aduce in curand jeturile calde de sperma ce i-au facut gatul si gura p

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Creează nouă...