Sari la conținut

O bruneta focoasa 0790541715


OrgasmicTouch

Recommended Posts

Am fost la pisicuta, e slim, tatuata, varsta si pozele par reale, etnia e posibila ba chiar probabila, mi s-a parut blanduta si ascultatoare. Țâțâlicile ca la 12-13 ani, popoul cat o lămâie, ce sa pupi, ce sa ramaie! A avut locatie si in blocul Luceafarul, vis-a-vis de Coltea, eu am fost intr-o garsoniera pe Coposu, blocul cu clinica radiologica stomato, et7, locatia curata, semiântuneric, ea curata, eu am avut in menu doar oral protejat, executat corect dar nu deosebit, se ajuta mult de mana, nu m-am spurcat la boabe fierte ca am ramas cu botnita si nu aveam aer pentru normal. Dus facusem acasa asa ca nu pot da amanunte despre baie, prosoape. Pentru mine a fost ca la mulgatoarea automata, bagi fisa, iti dai obstescul stuchit, iei rucsacul cu targuieli de dupa usa si fuga acasa la familie. De remarcat ca soseste in locatie dupa pranz si e loterie sa o prinzi libera. Tine telefonul pe noptiera asa ca auzi permanent vibratiile apelurilor. Pentru doi poli jumate merita interludiul. Sa aveti presiune in instalatie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Creează nouă...