Sari la conținut

In Baia Mare un hotel bun?


puric

Recommended Posts

Vizitator LTPSarbul

ba, nu e tare departe nu mai stin minte ca nu am fost de mult timp dar mergeam des acolo si mereu rezolvam cate o pizda !!!! vezi si tu pe site detaliile.hai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna baieti, eu merg mereu cu clientii mei aici https://hotelscan.com/ro/property/hotel-seneca-baia-mare-ro?dates=2015-08-30:2015-08-31    daca va ajuta cu ceva,angajatii sunt obisnuiti cu actiuni erotice in interiorul hotelului si daca le dai un mini ciubuc atunci nu ai motiv sa iti faci vre o grija ! va pup:**

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna si tie Getta,

Foarte tare, vad ca au si piscina si pretul e super, daca zici ca e ok cu angajatii, eu unul caut discretie maxima si apreciez seriozitatea.

Multumesc mult si o sa ma gandesc dar inclin inspre optiunea data de tine ! te pup si eu si sper sa mai vb pe aici !


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei bine, stai linistit ca stiu si eu cum e! ai acolo discretie si pace sa faci ce doresti si ai si la piscina acces mai tarziu daca insisti si vb frumos , ti am zis eu ... te descurci tu ca esti barbat !smile.png

Daca vrei compania mea , astept sa faci tu primul pas si crede -ma ca nu iti va parea rau deloc !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Creează nouă...